444 5 350
Ofton İnşaat Menu

Popüler Projeler

ÖN LANSMAN

LANSMAN

SATIŞ TAMAMLANDI

ANAHTAR TESLİM

Ofton Miramar Bodrum Bodrum’un merkezinde muhteşem deniz, doğa, marina, Bodrum kalesi ve adalar manzaralı 22 dönüm arazi üzerinde hayata geçmektedir. Tasarımının Proce Mimarlık tarafından yapıldığı projenin iç tasarımı Melike Battal Tasarım’a aittir.

23 adet ikiz, toplam 46 adet 3+1 tipinde, 196 metrekarelik villadan oluşan projede 4 adet 4+1 tipinde, 204 metrekarelik lüks penthouse bulunmaktadır. Minimal ve rafine çizgiler ile tasarlanan villaların her birinde müstakil havuz ve bahçesi bulunmaktadır. Her Penthouse dairenin çatı terasında muhteşem manzaralı yüzme havuzu ve kitchenette bulunmaktadır. 24 saat özel asistan ve site güvenliği, ayrıca opsiyonel housekeeping hizmeti gibi servisler de ev sahiplerine sunulmaktadır.

Ayrıca talep doğrultusunda 12 ay asistan hizmeti de verilebilecektir. Bu hizmet dahilinde; havaalanı karşılama, ev temizliği, çocuk bakımı, günlük housekeeping hizmeti, evin yaz-kış bakımının yapılması ve her an yaşamaya hazır tutulması, mutfak alışverişi yapma vb hizmetler de verilmektedir.

Konut Sayısı  : 46 dubleks villa ve 4 penthouse ,
İnşaat Alanı  : 10.996 m2,
Konut Tipleri  : 3+1, 4+1,
Bodrum Özel Hastanesine ve Devlet Hastanesine 500 km,
Bodrum merkeze 1 km,
Yat ve liman sahilleri’ne 1.4 km,
Havaalanı’na 30 km mesafede yer almaktadır.
 

BİLGİ TALEP FORMU

Ofton İnşaat'ın tüm duyurularından haberdar olmak istiyor musunuz? Yasal Uyarı

Evet
Hayır
HIZLI MENÜ