444 5 350
Ofton İnşaat Menu

Popüler Projeler

Ofton Merter otel projesi; İstanbul’un lokasyon olarak en merkezi şehir hattı üzerinde yer almaktadır. Merter; İstanbul’un gözde semtlerinden biri olmanın yanı sıra binlerce firmanın faaliyette olduğu ve günde yaklaşık 1.3 milyon insanın bulunduğu Metropol’ün en ayrıcalıklı yerleşim alanlarından Bakırköy, Bahçelievler ve Zeytinburnu üçgeninin merkezinde bulunmaktadır.

Bölgede Türkiye’nin önde gelen tekstil, otomotiv, gıda, ilaç, lider elektronik eşya sektörleri Head Officelerinin ve ana distribütörlüklerinin bulunduğu ticari yapılaşmalar mevcuttur. Bu bölgenin ticari potansiyeliyle iş yapan yerli ve yabancı otel konaklayıcılarına bu lokasyon büyük avantajlar ve kolaylıklar sağlayacaktır. Modanın merkezi olan Milano şehri gibi İstanbul’unda moda merkezi Merter olarak planlanmaktadır.

Dünya Tekstil sektörünün de konaklamak için öncelikle tercih edeceği otelimiz, Avrupa’nın en büyük alışveriş merkezine olan yakınlığı nedeniyle konaklayan misafirlerine alışveriş kolaylığı da getirecektir. İstanbul’un en önemli ve en işlek ulaşım arteri olan E-5 hattı bitişiğinde konumlanan Ofton Merter Otel projesi, merkezi konumda olma ayrıcalığının yanı sıra Merter’den İstanbul’un her yerine en hızlı ve rahatlıkla ulaşım sağlayabileceğiniz Metro, tramvay ve Metrobüs İstasyonlarına 3dk., önde gelen üniversite, eğitim kurumları ve önemli hastanelere yürüme mesafesinde, Havalimanı’na 8km., Ataköy Marina’ya 5km, Levent’e 14km, Tarihi yarımada Sultanahmet bölgesine 8km., Mecidiyeköy ve Taksim’e 10km, yakınlıktadır.

Proje Toplam 19,459m2 brüt alanda 15 kat, 310 oda olarak planlanmıştır. 286 Adet otel odası, 24 Adet Dubleks Suit oda ve 10 Adet Suit odanın bulunacağı otelimizde, 2 Adet ticari alan, lobi, resepsiyon, Seminer odası, Restaurant, kreş, bebek odası, açık teras alanları, mescit, havuz ve açık-kapalı otopark alanları da yer alacaktır.

HIZLI MENÜ